Seznam všech podepsaných

Jméno a příjmeníObecPovolání
Michal RužičkaUničovStudent
neveřejnéPsáryStudent
Martin HájekVrahoviceknihovník
Daniel ImrichFrýdek-Místek
Hynek ŠtěpánNáchodvedoucí
Tereza NovotnaPrahaVyzkumnice a vysokoskolska pedagozka
Anna SeryjováMoravská Třebovádůchodce
Ondřej NeužilČeské BudějoviceLogistik
Kryštof HášaPraha 6Student
Jiří PoupaUnhošťStudent
Pavel DucháčekVarnsdorfDůchodce
Jiří HurtPrahaFotograf
Eva HockáHudliceučitelka
Jindřich DundáčekÚstí nad Labem
Lucie VaculíkováJablonec nad NisouAdvokátka
Roman KravkaBrnoShiftleader
Jakub RozsypalPraha 1
Milan MiženkoNová Ves ( Praha východ )policista
Kryštof VinklářPraha 7konzultant
Jiří ČížekTasovvet. lékař
David SniegoňOpavaPrávník
Jiří DytrychChebfotograf - důchodce
Petr SvobodaKozloviceředitel
Filip ČernickýPrahaManažer řízení rizik
Miroslav StrádalBrnotechnik
Matěj ZahradníkPrahaSektorový specialista (ICT)
Vaclav DostalBudislavDuchodce
Matyáš MocLiberecStudent
Pavel KučeraPrahaBranch manager
Dana HakrováNové Město pod Smrkem
Ivan ČernickýZlínpsycholog
Jakub MiakyšBrnoIT - Tester
Vlastimil VondraPraha
Michal KroupaPrahaManager
Jan KozákPrahaAkademický pracovník
Viktor KádekPrahaspecialista
neveřejnéPísekajťák
Stanislav ČeřovskýLázně Bělohradpřekladatel
David ZajíčekPerštejnEkonomický konzultant
Tomáš TykalPlzeňOrtotik-protetik
Karel FirbachPraha
neveřejnéOstravaPodnikatel
Šárka HájkováPraha
Lukáš KazdaČeské Budějovice
Jiří KlánZdiceřidič
Josef StrejcPraha 10 - Záběhlicedůchod
neveřejnéPrahasystémový specialista
Zuzana ŽídkováČtyřkolyOSVČ
Miroslav VaňáčekPlzeňKonstruktér
Petr BohacekPraguePolitolog
neveřejnéPelhřimov
neveřejnéPraha 8Úředník
Anna TůmováTelniceStudent
Vojtěch ZichaOrlováIT Solutions Architect
Jan ŠimberaNové Město nad Metujídatový analytik
Jakub ČernýMukařovpodnikatel
Ladislav SvobodaTullamoreinvalida
Daniel BoraHavířovStudent
Lubomir BrychtaNucice
Cecílie JansováLukavice
Radim DoležalBrnoProjektant
Ivan CoňkPraha
Arne SPRINGORUMPrahaKonzultant energeticke ucinnosti
Michal KoropeckýPardubiceOSVČ
Karel GargulákValašská PolankaÚředník
Jan KosteleckyRohatecBezpecnostni Inzenyr
Markéta GulášováÚstí nad LabemRecepční
Petr JůnTřibřichyStudent
Zdeněk SychraPardubiceprojektant
Libor BehúlDalešicestředoškolský učitel
Nicol StaňkováPrahaVeřejná správa
Tomáš SmetanaPostoloprtyMám
Marek LupacBrno
neveřejnéFrýdek-MístekOsvč
Petr BartošMoravské BudějoviceObchodník
Filip VančuraPraha 10
Eva JarolímkováLiberecosvč
neveřejnéPrahaArchitekt
Jan HájekTeplice
Matyáš BalounČeské BudějoviceStudent vysokoškolského titulu : Evropské studie
Jan TomaštíkLoděniceLektor
Maria SillerPraha
Jan FialaPrahastátní zaměstnanec
Denisa VostraPrahajapanolozka
Martin SnížekPraha
Vlastimil PeroutkaVejprniceVedoucí oddělení
neveřejnéChomutov
Josef KrejciPlzenKancelrska krysa
Denis PaukŠtítné 71, ŽirovniceStudent
Ivo KropáčekŠternberk
neveřejnéPrahaCategory Manager
Petr ProkopKarlovy Varymanažer
Jiří KocourekPrahaOSVČ
Martin VojtasBohdaliceřidič, archeolog
Daniel BohuslavPraha
Milan JežekChrastavaÚdržbář
Nikol NecasovaBlanskostudent
Josef MalýChrobolyStarobní důchodce
Matěj HonTeplicekonzultant sociálních politik
Helena DohnalováČeské BudějoviceDůchodce